یکم – برای خود حساب کاربری بسازید

 

accountساختن حساب کاربری در جابیلو بسیار آسان است . به آسانی می توانید با وارد کردن ایمیل و رمز عبور در سایت عضو شوید . هرچند برای ثبت آگهی نیازی به ثبت نام نیست و پس از تکمیل فرم درج آگهی سیستم به صورت خودکار حسابی برای شما ایجاد کرده و لینک ساخت رمز عبور را برای شما ایمیل خواهد کرد.

همچنین در آینده نزدیک خواهید توانست از طریق حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک ، توییتر و گوگل وارد سیستم شده و به ثبت آگهی بپردازید.

 

دوم – ثبت آگهی

listing
فرم درج آگهی در سایت جابیلو شاید در نگاه اول طولانی به نظر برسد اما اختیاری بودن بسیاری از گزینه ها باعث شده تا شما بتوانید با صرف زمان بسیار کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسید.

فرم ثبت آگهی به نحوی طراحی شده که شما در زمانی کمتر از ۳ دقیقه خواهید توانست آگهی خود را در سایت به ثبت برسانید. سرویس انتخاب موقعیت روی نقشه گوگل به زودی و پس از رفع مشکلات از سوی کمیته فیلترینگ ؛ فعال خواهد شد.

 

سوم – کمی بیشتر از یک آگهی

امکان ثبت ساعات کاری ؛ امکان اضافه کردن گالری تصاویر و یا تصویر محصولات ؛ افزودن ویدئو ی کمپانی شما و تصویر کاور بزرگ همگی باعث می شود تا شما و خدماتتان بهتر دیده شود.

جابیلو یک سرویس رایگان است و تا همیشه رایگان خواهد بود . ما با نمایش وب سایت شما در کاور آگهی، ارجاع مناسبی به وب سایت شما ایجاد خواهیم کرد تا از مزایای آن در موتورهای جستجو سود ببرید.

با سپاس – تیم پشتیبانی جابیلو